آشنایی با هتل رویال کلیف پاتایا در کشور تایلند

جهت ورود کلیک فرمایید


هتل رویال کلیف پاتایا

انتخاب هتل مناسب با امکانات خاص و داشتن منوغذایی با کیفیت در کشور تایلند کار سختی است. هتل های کشور تایلند خیلی زیبا و بیشتر آنان اغلب با کیفیت بوده اما هزینه های بالایی را دارا می باشد.

 

هتل و تفریحگاه ساحلی رویال کلیف یک محیط دور از هیاهو ، مجلل ، مشرف به تنگه ، کاملا مستقل که ۵کیلومتر با جنوب پاتایا فاصله داشته را به میهمانان عرضه می کند.این هتل ۵ستاره در ۸۰۰متری مکان های دیدنی و تاریخی شهر قرار گرفته است. شما می توانید از انواع تفریحات مانند زمین تنیس ،اجاره دوچرخه ،خدمات سونا ،آبگرم وماساژ، اسکواش ،بیلیارد واستخر کودکان استفاده و بهره ببرید.

 

سالن زیبایی مستقر در هتل رویال کلیف پاتایا نیازهای آرایشی شما را برآورده می کند. پنج رستوران هتل از طرف مجله Spectator نیویورک برنده گردیدند. رستورانها انواع غذا از استیک ،ایتالیایی،اروپایی تا تایلندی وچینی را سرو می کنند. مجموع رستورانهای هتل رویال کلیف ۱۰عدد می باشد که به سرو انواع غذاهای محلی و بین المللی می پردازند.

 

وجود زمین بازی مخصوص کودکان، سبب شده آنها لحظات خوشی را در هتل رویال کلیف داشته باشند. همچنین از دیگر خدمات هتل می توان به سرویس نگهداری کودکان اشاره کرد. هتل دارای صرافی و خود پرداز می باشد. یک اتاق جلسه کاملا مجهز در این هتل پاتایا وجود دارد.

 

هتل رویال کلیف پاتایا دارای اتاق های لوکس، اتاق و امکانات برای معلولین ، سوئیت مخصوص تازه عروس، اتاقهای خالی از حساسیت واتاقهای VIP می باشد که همگی این اتاق ها با امکانات رفاهی و دکوراسیون مدرن مجهز به سیستم تهویه مناسب ،گاوصندوق ، تلویزیون ال سی دی با کانال های ماهواره ای،تلفن مستقیم و… می باشد.


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما
عکس آقای خامنه ای